Łatwe? To do działania, a raczej do łóżka!

Apetyt na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do wykonania zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest zgodna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest też od dyspozycji organizmu. levitra
Wobec tego poza troską o należytą oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, aby sprostał wyzwaniom, które chcemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz odrzucenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości wzwodu, nie istnieje też coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie podać parę własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ulubiony sposób odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego i wymyślnego dania; miło oraz sielsko lub czynnie i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej wcześniej z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z partnerem/partnerką, kluczowe jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra cena