Moda ślubna: wesele w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się co nieco odmiennymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej eleganckiej . Mniej oficjalny styl przenosi się poza tym na styl stroju, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na trochę luźniejszą stylizację.
Podstawą zestawu stała się wspaniała sukienka z kwiecistym szkicem. Ma estetyczny, zaokrąglony dekolt i rękawy ¾. Jej dopasowana długość powoduje, że nogi zostaną efektownie zaprezentowane, a przez wysokie, cieliste sandały na koturnie będą wzrokowo dłuższe. But zagwarantuje komfort w trakcie spacerowania po trawie lub pagórkowatych powierzchniach.
W razie chłodu albo gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na galę w plenerze może być uzupełniona przez krótką , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model idealnie łączy się z sukienką. Do ręki proponujemy niedużą kopertówkę komponującą się odcieniem do kolorystyki sandałów. Ma trendy, tęczowy łańcuszek przy zatrzasku, który wybornie współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na ślub w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych dodatków. Do kompletu zalecamy wymyślną bransoletkę ze złota, dodatkowo do tego kolczyki zdobione topazami. Strój wyjątkowo ze sobą współgra, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html