Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z erekcją są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest symbolem ich męskości. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) rozmawiać o tej komplikacji, ale jeszcze sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia erekcji to ciężki sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie muszą zrozumieć, że są to dolegliwości wyleczalne. Należy jedynie pokonać wstyd i pójść do seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z erekcją, zaburzenia ejakulacji to dość częste przypadłości. Dotykają średnio 10% męskiej populacji. Dolegliwość narasta, ponieważ powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Dostrzega się wzrost zachorowań na
potencja cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz choroby depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą obejmować mężczyzn w każdym wieku. Przeróżne mogą być powody zaburzeń.

U młodych mężczyzn, czyli przed 30. schorzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U starszych panów problemy mogą brać się z różnych dolegliwości. Niepełna erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie tadalis