Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych metod, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno okażą ci się pomocne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że zmniejsza się transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra tanio być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.