Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem ze wzwodem pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można założyć, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w życiu każdego faceta. Jak wiadomo przyczyny zaburzeń erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem z erekcją ma miejsce, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, żeby dało się odbyć pełny stosunek. Można mówić o poważnym kłopocie ze wzwodem, gdy problem występuje minimum w 75% przypadków i trwa to przez dłuższy czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Niżej prezentujemy najczęstsze powody problemów ze wzwodem.
1.Stres i przemęczenie. W momencie, gdy spędzamy dużą część dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły ani humoru na stosunek. Warto w takich przypadkach zadbać o unikanie sytuacji nas stresujących, relaks kamagra tanio i rozsądne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Tytoń. Z badań wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% osób prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja